
Cześć!
Nazywam się Magda Kalbarczyk, mieszkam w Opolu, trzydziestka już za mną, ale wciąż powtarzam sobie, że czuję się na 25 😉
Jestem mamą dwójki dzieci 11 letniej Oliwii i 9 letniego Dawida. Oliwia uwielbia malować i ma naprawdę do tego talent. Dawid to fan klocków lego i robotyki.
Wszystko zaczęło się od wędrówek górskich z dziećmi, które nauczyły mnie jak podróżować z dziećmi. Apetyt na podróże rósł z każdym dniem i zaczęliśmy zwiedzać Europę!
Pasja do podróży doprowadziła do tego, że chcę spełniać swoje marzenia i czerpać z życia wszystko co najpiękniejsze. Jednocześnie zarażając tym swoje dzieci i pokazując im jak bardzo podróże kształcą. Na tym blogu pokażę Wam jak organizuję swoje wyjazdy, jakie wybieram miejsca, co pakuje, ale również jakie problemy napotykają mnie po drodze. Mam nadzieję, że zainspiruję Cię do własnych podróży.
I znajdziesz tutaj ciekawe miejsca i pomysły na wycieczki.
Zapraszam Cię w moją podróż 🙂
Magda Podróżująca Mama